KONST / Skulptur & konsthantverk / Bordsur/skulptur 15528166
nr 1552 8166
Bordsur/skulptur
Patinerad gips. Höjd: 49 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:40:07
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr